Tvůrci

Vlastimil
Vlastimil PEŠKA - námět scénář, režie, hudba

Zkušený divadelní režisér, dramatik, herec a občasný scénograf už dlouho působí na prknech, jež znamenají svět. Dvakrát získal cenu Thálie, je ředitelem brněnského divadla Radost a jeho hry o kovbojích a indiánech, které spojují dobrodružnou literaturu s humorem, vyprodávají sály po celé České republice. Od roku 2000 se každoročně podílí napřípravě programu WesternParku v Boskovicích. Letní komedie WesternStory, ke které také napsal scénář i složil hudbu, je jeho filmovým debutem.

Asen
Asen ŠOPOV A.Č.K. - kamera

V Bulharsku narozený tvůrce je jedním z nejvýraznějších kameramanů, kteří žijí a působí v České republice. Zkušeným okem snímal dobové drama Želary, dětský film Maharal i současnou bláznivou komedii Doktor od jezera hrochů. Byl také kameramanem druhého štábu akčního hollywoodského hitu Wanted. Asen Šopov je členem Asociace českých kameramanů. Od roku 2005 vede spolu s Divišem Markem A.Č.K. seminář dramatické filmové formy pro posluchače 4. ročníku katedry kamery na FAMU. Kromě filmových projektů je tvůrcem obrazového ztvárnění řady reklamních spotů a videoklipů. 

Martin KOŘÍNEK

Zkušený producent má nos na úspěšné filmy. Podílel se na hitu Karla Janáka Rafťáci a pomáhal se scénářem Snowboarďáků. Realizoval zajímavá dramata Děvčátko a Milenci a vrazi. Jako vedoucí produkce také natočil ambiciózní Tmavomodrý svět

Další tvůrci

Koproducent - Vít Komrzý, Radim Janeš

Střih - Martin Kirov

Zvuk - Roman Čapek

Choreografie - Ladislava Košíková

Architekt - Tomáš Volkmer

Výtvarnice kostýmů - Blanka Tesařová

Umělecká maskérka - Jana Dopitová  

Fotograf - Jiří Hanzl

COPYRIGHT © 2011 CINEMANIA